Home WydarzeniaIPMA Polska XXII Konferencja IPMA 2019

XXII Konferencja IPMA 2019

autor Andrzej Gajewski
2 min. czytania

To już historia. W dniach 7-8 listopada miałam okazję, przyjemność, radość uczestniczenia w XXII Konferencji IPMA. Dla mnie najważniejsze wydarzenie związane z zarządzaniem projektami w roku.

Dlaczego? Konferencja to miejsce, okazja do zdobycia nowej wiedzy, podsumowania doświadczeń z różnych branż oraz spojrzenia na własne działania i z inspiracją wdrożenia zmian, poszukiwania rozwiązań do usprawnień. Konferencja to także spotkanie ze znajomymi, kolegami, koleżankami po fachu, przyjaciółmi z „Rodziny IPMA”. Radość w sercu.

Konferencja to także podsumowanie Konkursu na najlepiej zarządzany projekt roku, poznanie finalistów i laureatów. Dla mnie to szczególny dzień, gdyż jestem jednym z uczestników procesu poszukiwania zwycięzcy. Biorę udział w ocenie, raczej w poszukiwaniu przejawów doskonałości. To fantastyczna przygoda jaką człowiek związany z zarządzaniem projektami może przeżyć. Być tak blisko doskonałości projektowej, inspirować się i być świadkiem jak pojawia, rodzi się zwycięzca.

Z konferencji pozostało kilka pamiątek. Moja sketchnotka oraz ramka z „zaświadczeniem” o byciu asesorem.

Jeśli interesuje Cię tematyka zarządzania projektami, rezerwój już dzisiaj czas w przyszłym roku. XXIII Konferencja IPMA już w listopadzie 2020.

You may also like

Zostaw komentarz