Home WydarzeniaIPMA Polska 26. Konferencja IPMA Polska – Zapisz się już dziś!

26. Konferencja IPMA Polska – Zapisz się już dziś!

autor Andrzej Gajewski
2 min. czytania

26. Konferencja IPMA Polska – wydarzenie zrzeszające polskich profesjonalistów w zakresie zarządzania projektami.

W dniach 16-17 listopada 2023 r. w Warszawie odbędzie się 26. Konferencja IPMA Polska – najważniejsze wydarzenie w kalendarzu każdej osoby profesjonalnie zarządzającej projektami, programami i portfelem projektów.

Na scenie spotkają się eksperci oraz praktycy, którzy skoncentrują się na motywie przewodnim wydarzenia jakim jest „FUTURE”. Podzielą się swoją wizją i wiedzą na temat najnowszych trendów, narzędzi i strategii, które będą nieodzowne dla sukcesu. Zgłębią tajemnice automatyzacji, potęgę sztucznej inteligencji, siłę zwinnych metod zarządzania i wiele innych aspektów, które już zmieniają oblicze projektów i programów.

Konferencja jest wyjątkową okazją do zdobycia wiedzy oraz wymiany doświadczeń nie tylko z prelegentami, ale także z uczestnikami – przedstawicielami różnych firm i organizacji z wielu branż. Organizatorzy zaplanowali liczne prelekcje, warsztaty tematyczne, a podczas uroczystej Gali wyłonieni zostaną Laureaci konkursu Polish Project Excellence Award oraz IPMA PMO Award.

Szczegółowe informacje o Konferencji, sylwetki prelegentów, opisy wystąpień i warsztatów, a także formularz zapisu znajdują się na stronie internetowej https://konferencja.ipma.pl/

Już dziś zachęcamy do rejestracji, ponieważ tylko do 10 września obowiązują promocyjne ceny biletów w ramach Early Birds. Członkom IPMA Polska przysługuje dodatkowo 20% rabat.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Kontakt:

Sylwia Skonecka, Dyrektor ds. Rozwoju IPMA Polska

sylwia.skonecka@ipma.pl, 662 051 772

You may also like

Zostaw komentarz