Home WydarzeniaIPMA Polska Dlaczego projekty nie idą w Waszej firmie tak, jak powinny? (relacja)

Dlaczego projekty nie idą w Waszej firmie tak, jak powinny? (relacja)

autor Andrzej Gajewski
3 min. czytania

54 Spotkanie Dolnośląskiej Grupy Regionalnej IPMA już za nami!

Około 80 osobowa grupa sympatyków project managementu z Dolnego Śląska wzięła udział w 54 spotkaniu zorganizowanym przez Dolnośląską Grupę Regionalną IPMA, we wrocławskim Centrum Historii Zajezdnia 16 marca 2023 r. o godzinie 18.00.

Gościem specjalnym wydarzenia był Igor Mróz, założyciel Zero Bullshit Management – firmy, której nazwa mówi wszystko o jego podejściu do zarządzania 😊 I faktycznie, w prelekcji na temat tego, dlaczego projekty nie idą w naszych firmach tak jak powinny, Igor przedstawił realne problemy, z którymi na co dzień borykają się organizacje, nastawione na projekty oraz zaproponował sposoby ich rozwiązania, zarówno od strony Project Managera, jak i organizacji.

Po prelekcji odbyła się żywa dyskusja na temat tego, jak zwiększyć jakość projektów w naszych firmach, jak zoptymalizować proces rekrutacji na stanowisko Project Managera, i czy rekrutacja oparta o modele badania typów osobowości może mieć wpływ na usprawnienie tego procesu. Ilość pytań przerosła nasze oczekiwania i przekroczyła zaplanowany czas na ten punkt w naszej agendzie. Będziemy mieli to na uwadze przy konstruowaniu programu kolejnego spotkania 😊

A skoro mowa o następnym wydarzeniu, to zgodnie z wyborem uczestników zgromadzonych na naszym marcowym wydarzeniu, jego tematem będzie śledzenie postępów prac w projektach. Tym razem prelekcje poprowadzi Marek Kowalczyk MANDARINE Project Partners.

Przygotujemy również dla Państwa szczegółowe informacje na temat certyfikacji IPMA dla Project Managerów, ponieważ w trakcie rozmów oraz w wyniku głosowania uczestników spotkania ten temat został wskazywany, jako najbardziej oczekiwany i potrzebny.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem aktywności wszystkich uczestników pierwszego tegorocznego, stacjonarnego spotkania naszej Grupy. Wnikliwych pytań i merytorycznych odpowiedzi, zarówno w części networkingowej, jak i podczas prezentacji naszego Gościa Igora Mroza nie było końca.

To właśnie wymiana doświadczeń, transfer wiedzy i dobrych praktyk z zakresu zarządzania projektami pomiędzy członkami Dolnośląskiej Grupy Regionalnej IPMA, nadaje sens naszej pracy.

Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy również Sponsorowi tego wydarzenia – firmie Scalo.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z naszego wydarzenia i zapraszamy na kolejne spotkanie  Grupy, które już niebawem

Do zobaczenia!

You may also like

Zostaw komentarz